שיש קיסר

אין מי שלא רוצה שהבית שלו יהיה הכי "מדוגם", בסגנון ייחודי מובהק, בית שלא נראה עוד כדוגמתו. בין אם אתם משפצים את הבית שלכם, ובין אם אתם עוברים לבית חדש, כך או כך, אחת ההחלטות שלכם צריכה להיות בבחירת השיש. ואם אתם נמצאים עוד בשלב ההתלבטות, נספר לכם, כי שיש קיסר מכיל המון סגנונות, כאשר מי שייצר אותו היה מונע מייצור של ספקטרום ענק של צבעים, ושאב את ההשראה שלו מחיק הטבע. "שיש עושים באהבה, או שלא עושים בכלל", ולפיכך, המשיכו לקרוא את דברינו עד תומם, ותגלו נפלאות, שבספק אם הייתם מודעים אליהן עד עצם היום הזה.

האם שיש קיסר ייחודי בתור היותו מינרל קשה?

ברור שיש ייחודיות מרובה לאופי של שיש קיסר, בתור היותו מינרל קשה וביחס מתאים של תערובת גבוהה. מדובר אודות, בלי כל ספק, על אחד מן החומרים הכי קשים ברחבי עולם. עובדה זאת, כשלעצמה, הופכת את שיש קיסר להיותו מיוצר מהחומר הכי מיטבי לאבני שיש. בייצור שלו עושים שימוש רק בחלקים הכי טהורים, שאותם מערבבים עם פיגמנטים ועוד חומרים ייחודיים, ביחס של חומר טהור של תשעים אחוז, וזאת על מנת לוודא שתהיה כמה שיותר איכות רבה של החוזק ושל העמידות. ואנו בטוחים, כי ממש לא הייתם מודעים לכל התכונות הנהדרות הללו.

האם יש סיבה לרכוש שיש קיסר, מלבד היותו פשוט יפהפה?

נאמר את המובן מאליו, מרבית בני האדם בוחרים דווקא שיש קיסר על שום היופי הנשגב שלו, ועל שום יכולת העמידות הרבה שלו. כמו כן, ההיסטוריה מעידה על קיומם של מספר פסלים שאותם יצרו משיש הקיסר, לשם יצירה של מיטב הפסלים שנכנסו לספרי ההיסטוריה. עסקינן אודות חומר נפלא, אשר בנקל משדר איכות, כמו גם אקסקלוסיביות מרובה. שיש זה מבצע סינרגיה בהצלחה עם כל מה שמצוי במטבח, למשל. החל מהמעבר מהסגנון המודרני, וכלה למעבר לסגנון המסורתי, לשיש הקיסר יש את כל הנתונים וכל ההיתכנות להשתלב כראוי עם כל סגנון של עיצוב, אשר שולט בבית שלכם.