מזרנים

יש מצבים בחיים, שלא כדאי להתייחס לעלות של המוצרים, ובוודאי שלא ליישם החלטות לפי פרמטר זה. מצבים כדוגמת רכישה של מזרנים. המזרון אחראי באופן ישיר לאיכות השינה שלכם. וכידוע לכל, מה שעולה בזול, בסופו של דבר עולה ביוקר. אין זה אומר, שאתם בהכרח צריכים לשבור קופת חיסכון, ישנו מנעד רב של מחירים, אך שום דבר אינו משתווה לאיכות של שנת הלילה שלכם. על כל זאת ועוד תוכלו לקרוא במאמר שלפניכם.

מה המחקרים מעידים על היחסיות שבין מזרנים לבין שינה טרופה?

על פי המון מחקרים שבוצעו בתחום, נמצא כי יש קשר הדוק בין איכות השינה והטיב של מזרנים לבין כל מיני בעיות בריאותיות. כאשר השינה איננה טובה, בראייה של שנים קדימה, היא יכולה להפוך את הגוף שלכם ליותר רגיש לזיהומים, לסבול ממחלות כרוניות, או לחלופין לפתח מגוון של מחלות. גם כמה ימים ללא שינה רציפה ובריאה, נקשרים ללחץ דם גבוה מדי, כמו גם לרמות של גלוקוז גבוהות בדם. ומה הפתרון? הו, יופי ששאלתם. הפתרון הנכון ביותר הוא לחדש את המזרן הישן במזרן חדש, ואז כל זה יהיה מאחוריכם.

מדוע יש חשיבות לבחירה של מזרנים לשנת לילה טובה, בהתנהלות היום יומית?

יש חשיבות מרובה לבחירה של מזרנים, על מנת ליהנות משנת לילה טובה, ולהתנהל כראוי ביום יום. ברגע שזה לא מושג, נוצר חוסר בשעות שינה, מה שיעיב על השמחה שלכם, ויקשה עליכם להתמודד נכונה עם הלך היום הפעלתני שלכם. המוח שלכם יהיה שקוע "בישנוניות", ולא יצליח לתפקד במיטבו, והיקיצה שלכם בבוקר תגרום לכם להרגיש עייפים יותר, תרגישו ממש כאילו שבכלל לא ישנתם בלילה. בעוד המוח שלכם פשוט תשוש מעייפות, אין תצליחו לחשוב בבהירות, ומירב הסיכויים שלא תצליחו להגיע לכדי קבלת החלטות נכונות, כאשר באם אתם בנהיגה, אתם מסכנים את עצמכם, את עוברי האורח ואת שאר נהגי הרכבים. סביר להניח, כי עד שעות הצהריים התשישות תאחז בכם, והדבר היחידי שתוכלו לחשוב עליו, זה לחזור למיטה, ולהשלים שעות שינה. אבל השלמת שעות שינה לא תעזור לכם, כל עוד המזרן אינו מתאים למבנה הגוף שלכם. על מנת שזה יקרה, אתם פשוט חייבים להחליף את המזרן. ואז? תשלימו כמה שעות שינה שאתם רוצים, כאשר סביר להניח שבכלל לא תסבלו מחסר של שעות שינה.