דלתות פנים

דלתות פנים

לעומת העבר, כיום תחום עיצוב הנכס הופך לחשוב ביותר. יותר ויותר בעלי בתים מודעים להיבט האסתטיקה, והם מתעכבים על עיצוב נכון של כל פרט ופרט, החל מאיכות הבנייה, הצבע בקירות, וכמובן מושם דגש מרבי על דלתות פנים. פעם לא הייתה להן חשיבות יתרה, ובוודאי שלא הקפידו על הסגנון שלהן, אך כיום הן מהוות חלק אינטגרלי בכל בית, כשווה ערך לכל רכישה שעושים. משום כל החשיבות הזאת והתעוררות הענף, נציג בפניכם, במאמר זה, לפי מה בדיוק תבחרו אותן ומדוע עליכם להבין את הצרכים שלכם בטרם רכישת דלת פנים כזאת או אחרת.

לפי מה בוחרים נכון דלתות פנים?

כמו הרבה רהיטים ומוצרים, גם כאשר מדברים על דלתות פנים, ניתן למצוא אותן עם מנעד רב של חומרים, לרבות – סנדוויץ', עץ מלא, פורמייקה, אגוז או מייפל, וכיוצא בזה. אבל, אין כל אדם מבין בכל תחום, אז איך בכל זאת תדעו מהו החומר הכי טוב לדלתות הפנים? ובכן, גם כאן ההמלצה הגורפת היא – בחנו מבעוד מועד את המחיר. במידה והציעו לכם לקנות את דלתות הפנים במחיר שנראה לכם זול מדי, ראו זאת כנורה אדומה, סביר להניח שהמחיר הזול נובע מאיכות ירודה שלהן. באם אתם מעוניינים לשכוח לרגע את מסגרת התקציב ההדוקה, כדאי שתתוודעו לדלתות הפנים שעשויות מפלדה או מאלומיניום. על מנת שהתמונה תתבהר לכם קצת, כדאי שתעלו על הכתב כל חדר שאתם מייעדים לו דלת פנים, יתכן שכל חדר צריך דלת פנים מחומר גלם שונה. לשם המחשה, במקלחת קיימת רטיבות, שעשויה לחלחל לדלת פנים, בשל כך, עליכם לרכוש את דלת הפנים שמיועדת לאמבטיה עם חומר גלם שממש עמיד בפני רטיבות, על מנת שהדלת פנים לא תספח נוזלים ותתנפח חלילה. כמו כן, בחדרי השינה, שיש חשיבות "לשתיקה יפה להם", התקינו דלת פנים עם אקוסטיקה מרבית, וכך תעזרו בשמירה על הפרטיות של מי שחדרו שייך לו בבית.

הבנת הצרכים בעת רכישת דלתות פנים

כמו כל רכישה משמעותית, גם כאשר עומדים לפני רכישת דלתות פנים, צריך לוודא מלכתחילה מה הם בדיוק הצרכים שלכם. ולמה התכוון המשורר בדבריו? יש המעוניינים שדלת הפנים תהיה אסתטית בלבד, שהעיצוב שלה יהיה מדהים ושובה לב. לעומתם, יש הרוצים כי דלת הפנים תוודא ביטחון ופרטיות. ויש כאלו ש"הולכים עם הזרם", ולא ממש בטוחים מה הם הצרכים שלהם. לאחרונים אנו אומרים – זה לא הזמן להיות שאננים, עליכם להתחבר לעצמכם, ולהבין בדיוק מה אתם רוצים מדלת הפנים. בשלב הבא – כדאי שתסתנכרנו עם התקציב שלכם. אין כל טעם לגלוש בכל אתרי הרשת שבהם מופיעים הדלתות פנים, או לפקוד חנות דלתות אחת אחרי השניה, שהתמחור של הדלתות פנים בהם אפילו לא מתקרב למסגרת התקציב שלכם. חסכו זמן ותלכו מראש למה שבמסגרת האפשרויות הכלכליות שלכם, וגם תחסכו מפחי נפש מאותן תמונות של הדלתות פנים שמעולם לא יהיו שלכם.